كوير شمس ايرانيان

خبر
اخبار مربوطه
یکشنبه 1391/12/27
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نشست تعیین حداقل دستمزد سال 1392 در شرایط همدلی، وفاق و چانه زنی کامل از سوی نمایندگان جامعه کار برگزار شد.
 
به گزارش ایرنا، ˈاسدالله عباسیˈ شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از مجموعه تلویزیونی ˈ عصر پاییزیˈ در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: در آینده نشست های دیگری در خصوص برخی از قسمت های دیگر مربوط به حداقل دستمزد کارگران برگزار خواهد شد.

وی گفت: موضوع تورم در تعیین دستمزد لحاظ شد و باید دستمزد به گونه ای تعیین می شد که تولید از این موضوع آسیبی نبیند.

وی در خصوص حق مسکن کارگران گفت: مسکن مهر به اقشار کم درآمد تعلق دارد و بی تردید عمده مشکلات کارگران در این زمینه از این طریق جبران می شود.

عباسی تاکید کرد که کارگران کشور نگران نباشند، زیرا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره مدافع حقوق کارگران است و تا جایی که بتواند از منافع آنها حمایت می کند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان تاکید کرد: همه مسوولان کشور عزم جزم کرده اند که از اقشار کم درآمد جامعه حمایت کنند و خادمان آنها هستند.

یادآور می شود، حداقل دستمزد برای سال 92 معادل 25 درصد نسبت به حداقل دستمزد سال 91 افزایش یافت و به رقم 487 هزار و 125 تومان رسید. افزایش در سایر سطوح مزدی 10 درصد پایه حقوق بعلاوه 20هزار ریال روزانه، پایه سنوات با تسری به همه قراردادها (دائم و موقت) از2هزار 500 ریال روزانه به سه هزار ریال افزایش یافت.
 
نويسندگان:
كد: 91
بازديد: 50
نظر: 0

تعداد بازديد : 50
ثبت نظر
نظرات:
كل: 0 قابل بازديد: 0 رد شده: 0 منتظر بازديد مدير: 0